top of page

מדיניות ותקנון כללי

1. מבוא

 "Modela4u" הינו אתר אינטרנטי למכירת תכשיטים (להלן:"המוצרים").

תקנון זה רשום בלשון זכר לשם הנוחות בלבד והתקנון מתייחס לשני בני המינים, כמו כן ליחיד ולרבים באופן שווה.

הנך מתבקש לקרוא תקנון זה במלואו ובעיון, כתנאי מוקדם להתקשרות בין הצדדים.

גלישה בחנות ו/או רכישת המוצר ו/או שירות המוצעים למכירה בו, מהווה את הסכמתך לקבל ולנהוג על פי הוראות התקנון, לפיכך אם אינך מסכים לתנאי מתנאי תקנון זה, הנך מתבקש לא לעשות כל שימוש בחנות.

המחיר הינו כולל מע"מ אלא אם צוין מפורשות אחרת.

2. תנאי שימוש באתר

כל משתמש העונה על הקריטריונים הבאים רשאי לבצע קנייה:

המשתמש הינו מעל גיל 18 ובעל כרטיס אשראי תקף.

 המשתמש הינו בעל תא דואר אלקטרוני פעיל ברשת האינטרנט.

המען אליו יש לספק את המוצרים הינו בישראל, ונמצא במפת החלוקה של רשות הדואר.

בעצם ביצוע העסקה המשתמש מצהיר כי הכרטיס באמצעותו מבוצעת העסקה שייך לו, או לתאגיד בשמו הוא מבצע את העסקה, כי הכרטיס הינו בתוקף וכי הינו מורשה על פי כל דין ו/או הסכם עם מנפיק כרטיס האשראי לבצע עסקה בסכום העסקה הרלבנטי.

ההזמנה באתר תתקבל ותשלח למזמין אם התנאים הבאים יתקיימו:   המוצרים המוזמנים זמינים במלאי במועד ביצוע ההזמנה. במידה והמלאי אזל לפני עדכון האתר אנו ניידע את הלקוח טלפונית ונאפשר לו לבחור בין הזמנת מוצר חלופי או ביטול העסקה.  פרטי ההזמנה מולאו נכון עבור משלוח וחיוב הלקוח/גולש. המשתמש מאשר כי הפרטים שהוזנו הינם נכונים, מלאים ומדויקים, ומסכים כי מסירת . פעולת רכישה תיחשב כמושלמת רק לאחר שהעסקה והגביה אושרה ע"י חברת האשראי או שהועבר תשלום. במידה והעסקה לא תאושר על ידי חברת האשראי תישלח למשתמש הודעה דוא"ל על כך. יובהר כי במקרה כזה יראו את ההזמנה כאילו לא בוצעה וחברת Modela4u תהיה רשאית לבטל את העסקה.

מועדי המשלוח של ההזמנה ייחשבו רק החל ממועד אישור העסקה על ידי חברת האשראי ולפי הזמנים המפורטים במדיניות משלוחים והחזרות.

3. אבטחת מידע ופרטיות

1. סליקת כרטיסי אשראי מתבצעת על ידי חברת ישראכרט דרך הפלטפורמה של חברת Wix מטעמי אבטחה. בנוסף ניתן לשלם גם דרך bit . באופן מאובטח. פרטי כרטיס האשראי של הלקוח אינו נשמר אצל החברה ואינו מועבר לצד שלישי מלבד שימוש לצורך סליקה בחברות האשראי.

 

2. לשם ביצוע ההזמנה והמשלוח ללקוחות, החברה תאסוף מידע זיהוי אישי הכולל את שם המשתמש, כתובתו, מספר טלפון וכתובת דוא"ל שלו. החברה מתחייבת להגן על מידע זה ולאבטח אותו וכן שלא להעבירו לשום צד שלישי.

 

4. משלוח – אספקת המוצרים

החנות תדאג לאספקת המוצר שהוזמן באתר לכתובת כפי שהוקלדה על ידי הלקוח בדף ההרשמה, תוך המועד הנקוב על פי בחירת המשלוח:

שילוח אקספרס עד הבית יהיה בעלות של 35₪ עד הבית עם שליח, מוצרים בכסף מוכנים מראש עד 5 ימי עסקים, מוצרים בהזמנה אישית כגוון לפי דרישת הלקוח או ציפוי זהב או כסף או כל מוצר נעשה בו שינוי יסופק עד 14 ימי עסקים, למושבים וערים מרוחקות ייתכנו עיכובים בסיפוק המוצר.

 

החנות ו/או הספקים לא יהיו אחראים לאיחור בביצוע אספקת המוצר במקרים הבאים: 

כוח עליון ומבלי לפגוע בכלליות האמור לעיל, מלחמה, פעולות איבה, מצבי חירום ונזקי טבע.

שביתה, עיצומים ותקלות אחרות אצל החברות להובלת המוצרים.

זמן המשלוח מצוין באתר והוא יכול להשתנות בהתאם לפריט הנבחר. בהזמנה הכוללת פריט שרשום עליו כי זמן המשלוח ארוך יותר - כל ההזמנה תצא יחד על פי זמן המשלוח של פריט זה. יום עסקים אינו כולל שישי, שבת, ערבי חג, חגים וחול המועד.

דמי משלוח

דמי המשלוח אינם כלולים במחיר המוצר, עלות משלוח 35 ₪ הלקוח בוחר את סוג המשלוח בעמוד "עגלת הקניות" שם ימצא מחיר , מחיר זה יתווסף לסכום הסופי לתשלום.

במכירה בתשלומים רשאית החנות ו/או הספק לגבות את דמי המשלוח בתשלום הראשון. בנוסף במידה והשליח הגיע אלייך ולא היה מענה צידך אספק יום חלוקה נוסף בלבד.

ניתן להחליף את המוצר במוצר אחר עד 14 ימים מיום קבלת המשלוח בדואר רשום חוזר(על חשבון הלקוחה) בתנאי שלא נעשה בהם שימוש ובצירוף קבלה. 

החלפה על המוצר תינתן לפי המדיניות בלבד.

דמי משלוח בגין החלפת המוצר יחולו על הקונה.

ניתן להחזיר מוצרים בדואר רשום תמורת זיכוי קרדיט באתר או החזר כספי עד 2 ימים מיום קבלת המוצר, בתנאי שלא נעשה בהם שימוש, שלא נפל בהם שום פגם/נזק וכנגד קבלה בהתאם להוראות חוק הגנת הצרכן.

* לא יינתן זיכוי או החזר כספי על דמי משלוח.

* אין אחריות על ציפוי זהב ולא על ציפוי רוזגולד רק על כסף.

* יודגש כי Modela4u לא תשיב לקונה כספים ששולמו על ידו ולא תבטל את חיובו, בטרם יושב לרשותה הפריט שהקונה מבקש לבטל את רכישתו וכי מצב הפריט הינו לשביעות רצונה של חברת Modela4u.

 

הערות ותוספות

* מוצרים הנרכשים בהנחה של מבצע- ההחלפה/זיכוי/החזר כספי בהחזרת חלק מהפריטים היא בקיזוז ההנחה היחסית שניתנה בעת קניה בזמן המבצע.

* לתשומת לבך, לא ניתן לבטל רכישה לגבי פריטים שיוצרו ו/או הוזמנו במיוחד עבור דרישות הקונה, ובכלל זה בהתאם למידותיו. אם סופק המוצר ללקוח, חלה על הלקוח חובת החזרת המוצר אל החנות באמצעות דואר רשום בלבד. מוסכם כי הלקוח יחזיר את המוצר באריזתו, שלם, ללא שימוש וללא פגיעה ו/או נזק ו/או פגם מכל מין וסוג שהוא. יש לצרף פתק עם פרטים להתקשרות.

* ההחזר הכספי יינתן לפי אמצעי התשלום בו הלקוח שילם, ובהתאם ללוחות הזמנים של חברת האשראי. בגין ביטול עסקה ינוכו 5% מערך העסקה או 100 שח (הנמוך מבניהם). כמו כן, ההחזר הכספי לא כולל החזר עבור דמי המשלוח (במידה והמוצר נשלח כבר ללקוח).

* מובהר כי לא יינתן זיכוי כספי בגין מוצרים שלא שולמה בגינם תמורה כספית, כגון מבצעים או מתנות.

5. אחריות

כל המוצרים הנמכרים באתר הם חדשים ונשלחים באריזתם המקורית. ניתנת אחריות של חצי שנה לכל המוצרים באתר למעט מקרים של שימוש לא סביר.

האחריות אינה כוללת אבדות, איבוד חלקים, שברים, שריטות, קרעים וציפוי זהב/רוזגולד.

6. ביטול רכישה והחזרת פריטים

ביטול הזמנה על ידי המשתמש:

האמור בסעיף זה כפוף לכל הוראות הדין ולרבות הוראות חוק הגנת הצרכן, התשמ"א –  1981 (להלן – "חוק הגנת הצרכן") והתקנות מכוחו.

המשתמש יהא רשאי לבטל את רכישת הפריט שנרכש באתר זה בכל עת ממועד ביצוע ההזמנה ועד לתום 48 שעות ממועד האספקה או ממועד קבלת אישור העסקה, לפי המאוחר. לאחר המועד המפורט לעיל, לא ניתן לבטל את העסקה.

אם סופק המוצר ללקוח, חלה על הלקוח חובת החזרת המוצר אל החנות באמצעות דואר רשום בלבד. מוסכם כי הלקוח יחזיר את המוצר באריזתו, שלם, ללא שימוש וללא פגיעה ו/או נזק ו/או פגם מכל מין וסוג שהוא.

החזר כספי יינתן כחוק מיום החזרת המוצר ל- "Modela4u ההחזר יינתן לפי אמצעי התשלום בו הלקוח שילם. בגין ביטול עסקה ינוכו 5% מערך העסקה או 100 שח (הנמוך מבניהם). כמו כן, ההחזר הכספי לא כולל החזר עבור דמי המשלוח (במידה והמוצר נשלח כבר ללקוח).

כל זיכוי יועבר לכרטיס האשראי בו בוצעה ההזמנה בלבד, ובהתאם ללוחות הזמנים של חברת האשראי.

לתשומת לבך, לא ניתן לבטל רכישה לגבי פריטים שיוצרו ו/או הוזמנו במיוחד עבור דרישות הקונה, ובכלל זה בהתאם למידותיו.

ביטול הרכישה ייעשה בכתב בלבד, באמצעות משלוח דוא”ל לכתובת Modela4u@gmail.com וציון מטרת הפניה והצגת חשבונית הקנייה.

 יודגש, כי Modela4u לא תשיב לקונה כספים ששולמו על ידו ולא תבטל את חיובו, בטרם יושב לרשותה הפריט שהקונה מבקש לבטל את רכישתו.

ביטול הזמנה על ידי חברת Modela4u:

החנות תהא רשאית לבטל עסקה או מכירה כולה או חלקה במקרים הבאים:

נפלה טעות קולמוס, בין אם במחיר המוצר ובין אם בתיאור המוצר.

במקרה של כוח עליון, פעולת מלחמה, איבה, טרור ו/או כל דבר אחר אשר ימנע המשך ביצוע מכירה תקין.

הודעה על ביטול המכירה תימסר לקונים בטלפון ו/או בדואר אלקטרוני לכתובת אשר צוינה בדף ההרשמה.

במקרה ואזל המוצר מהמלאי לאחר שהתבצעה הזמנה, רשאית החנות לבטל את המכירה. הודעה על ביטול כאמור תיעשה בכתב או בטלפון.

* אין אחריות על ציפוי זהב ולא על ציפוי רוזגולד רק על כסף.

7. חשבון משתמש

מובהר כי  Modela4uרשאית, לפי שיקול דעתה הבלעדי, בכל עת וללא צורך בהודעה מוקדמת כלשהי:

למנוע ממי מהמשתמשים את ההרשמה לאתר ו/או למועדון לקוחות ו/או השימוש באתר ו/או במועדון לקוחות ו/או בשירותים הניתנים במסגרתם ו/או באיזה חלק מהם ו/או להגבילם.

להפסיק את הפעלת האתר ו/או מועדון לקוחות ו/או כל חלק מהם (בין באופן זמני ובין לצמיתות).

לערוך שינויים ו/או תיקונים ו/או עדכונים בתוכן האתר ו/או בעיצובו וכן למחוק את תוכן האתר ו/או כל חלק ממנו.

לערוך שינויים ו/או תיקונים במדיניות ותנאי מועדון הלקוחות, לרבות במבצעים הנערכים במסגרתו, בהטבות הניתנות מכוחו, בתנאי מימושן של ההטבות, אופן מימושן וכיו"ב. מובהר כי האמור לעיל הינו בנוסף לכל זכות המוקנית Modela4u בתקנון זה ו/או מכח הדין.

 

מובהר כי אף שבעלי האתר נוקטים באמצעים לאבטחת תוכן חשבון המשתמש, הם אינם יכולים להבטיח בצורה מוחלטת את אי חשיפתו כתוצאה מחדירה לא מורשית ולגולש לא תהיה כל טענה כלפי בעלי האתר בגין נזקים אשר יגרמו כתוצאה מחדירה לא מורשית לחשבון המשתמש.

הגולש מתבקש להודיע לבעלי האתר באופן מידי על כל חשד לשימוש לא מאושר שנעשה בחשבונו.

הגולש מאשר לבעלי האתר לשלוח לתיבת הדוא”ל שלו, לפי הפרטים אשר מסר לבעלי האתר, עדכונים ואישורים ביחס לפעולות הגולש באתר, הודעות לעניין שינוי התקנון או נספחיו, וכן מידע שיווקי.

8. הגבלת פרטיות

בעת שימוש בשירותי האתרים נאסף עליך מידע אשר נמסר על ידך ביודעין וכן מידע המשמש לצרכים סטטיסטיים.

מידע הנמסר ביודעין הנו, לדוגמה, מידע הנמסר על ידך במסגרת יצירת חשבון משתמש – מידע זה מזהה אותך באופן אישי, כלומר בשמך ובכתובתך ויכול לכלול מוצרים ושירותים שרכשת או ביקשת למכור, אמצעי התשלום אשר שימשו אותך, נתונים אישיים וכן הלאה.

מידע המשמש לצרכים סטטיסטיים הנו מידע מצטבר אשר אינו מזהה אותך אישית ואינו נשמר יחד עם פרטיך. מידע זה כולל, בין היתר, פרסומות בהם צפית, העמודים שבהם עיינת, ההצעות והשירותים שעניינו אותך, כתובת האינטרנט שממנה פנית וכן הלאה.

ככל שנדרשים פרטים אישיים בעת רישום לשירותים באתרים, בעלי האתר יבקשו ממך רק את המידע הנחוץ במישרין לאספקת השירותים.

בעלי האתר לא ימסרו את פרטיך למפרסמים, אף שהם רשאים להעביר מידע סטטיסטי על פעילות המשתמשים באתר, ובלבד שמידע זה לא יזהה אותך אישית.

השימוש במידע שנאסף ייעשה רק על פי מדיניות פרטיות זו או על פי הוראות כל דין, לשם הצרכים הבאים:

 שיפור, שינוי, ביטול, העשרת או התאמת השירותים והתכנים המוצעים באתר.

התאמת תכני האתר, שירותים או מוצרים לתחומי ההתעניינות שלך.

9. הגבלת אחריות

בModela4u /או הנהלת האתר ו/או מי מטעמם לא יהיו אחראים ולא יישאו בכל נזק ישיר, עקיף, תוצאתי או מיוחד, שיגרם למשתמש ו/או לגולש ו/או למזמין ו/או לצד שלישי, כתוצאה משימוש או רכישה באמצעות האתר, שלא על פי תקנון זה – תהא עילת התביעה אשר תהא – לרבות הפסד הכנסה ו/או מניעת רווח שיגרמו מכל סיבה שהיא.

באם נפלה טעות בתיאור הפריט באתר החברה, לא יחייב הדבר את החברה ו/או את הנהלת האתר.

בכל מקרה לא תישא החברה באחריות כלשהי העולה על ערך המוצר הנרכש וכן בכל נזק שאינו ישיר ו/או נזק תוצאתי.

 החברה אינה אחראית לשימושים שיעשו ע”י הלקוח ו/או המזמין שלא על פי שימוש סביר לפריטים אלה.

10. דין ושיפוט

הסכם זה מוסדר לפי חוקי מדינת ישראל בלבד.

הנך מסכים בזה כי בכל מחלוקת הנובעת מהשימוש באתר אינטרנט זה או הקשורה בו תחול סמכות השיפוט הבלעדית של בתי המשפט במחוז תל-אביב-יפו, ושם יהיה מקום השיפוט הייחודי.

11. כללי

התצלומים המופיעים באתר נועדו לצורך המחשה בלבד. החברה עושה את מירב המאמצים על מנת להבטיח שהתצלומים ישקפו את מאפייני הפריטים שיסופקו בפועל. עם זאת, ייתכנו שינויים ו/או אי דיוקים שמקורם בבעיות גרפיקה, טכניקה, שימוש בצגי מחשב ברזולוציות שונות, שימוש בתוכנות שונות וכו''. מובהר כי Modela4u אינה אחראית לטעויות מכל סוג שהוא שיופיעו באתר זה ובכלל זה טעויות במלל, טעויות בתיאור הפריט, במחירו, וכיוצ"ב והיא שומרת לעצמה את הזכות לבטל הזמנה שמקורה בטעות, כאמור.

החברה שומרת לעצמה את הזכות להפסיק, בכל עת וללא משלוח הודעה מראש, את ייצורו של פריט כלשהו ו/או את הצעתו לרכישה ו/או מתן קשרי כלשהו על ידה והנך מוותר על כל טענה ו/או דרישה ו/או תביעה בקשר לכך.

החברה רשאית לשנות את הפורמט והתוכן של האתר מעת לעת.

החברה רשאית, על פי שיקול דעתה הבלעדי להשהות את פעולת האתר או השירותים, כולם או חלקם, בכל עת לשם עבודות תיקון או עדכון או לשם שדרוג התוכן או הפונקציונאליות של האתר מעת לעת.

 החברה תהיה רשאית, על פי שיקול דעתה הבלעדי, לחדול מאספקת שירותים לאתר זה ו/או לחדול מהפעלת אתר זה, כולו או חלקו.

 מחירי המוצרים באתר, תנאי האספקה, מחירי המשלוח, מספר התשלומים וכל נתון אחר באתר הינם לשיקול דעתה הבלעדי של חברת Modela4u

כל מידע ו/או תצוגה המופיעים באתר, לרבות גרפיקה, עיצוב, הצגה מילולית, חומרים דיגיטליים, טקסטים, סימני מסחר, סימני לוגו לרבות עריכתם והצגתם באתר, הנם בבעלות הבלעדית של החנות.

אין להעתיק, לשכפל, להפיץ, לפרסם או להשתמש בכל דרך אחרת בתכנים המופיעים באתר, אלא אם כן ניתנה הסכמה בכתב ומראש מטעם החנות.

 

החברה שומרת על זכותה לשנות תקנון זה מעת לעת, מבלי לתת כל הודעה על כך מראש. רק ההוראות שיפורסמו בתקנון האתר, בעת ביצוע פעולה על ידי המשתמש, הן שיחולו על אותה פעולה, ויחייבו את המשתמש ואת החברה ו/או מי מטעמה. לפיכך, אנו ממליצים לקרוא את הגרסה המעודכנת של תנאי השימוש באתר זה. יובהר בזאת, כי בכל מקרה של סתירה ו/או שוני בין הוראות תקנון זה לבין כל פרסום אחר, יגברו הוראות תקנון זה.

שאלות ותשובות:

תוך כמה זמן מגיע אלי התכשיט?

תכשיטים בעיצוב אישי\כיתוב\הזמנות אישיות/ציפוי זהב ורוזגולד עד 14 ימי עסקים.

(על תכשיטים בהזמנה אישית ,ציפוי זהב ורוזגולד, - לא תינתן החזרה\החלפה)

על מה יש לי אחריות?

אחריות תינתן על צבע כסף בלבד ושיבוץ האבנים.
אפשר לאסוף את התכשיט?

אם אני לא אוהבת את המוצר שקניתי איך אפשר להחליף?

אין בעיה אני כאן בשבילך וחשוב לי שתהני מהמוצר והכי חשוב תאהבי אותו!  תשלחי לי דוא"ל לכתובת  Modela4u@gmail.com   נא לציין במייל את מטרת הפנייה, מספר טלפון וצילום חשבונית הקנייה.

 

תעודת אחריות

ניתן להחליף את המוצר במוצר אחר עד 14 ימים מיום קבלת המשלוח בדואר רשום חוזר(על חשבון הלקוחה) בתנאי שלא נעשה בהם שימוש ובצירוף קבלה.

(החלפה תאפשר על מוצרים שמאפשרים זאת)
דמי משלוח בגין החלפת המוצר יחולו על הקונה.

bottom of page